• Ubytování Břeclav - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Břeclav - Switch to English   
  • Unterkunft Břeclav - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Břeclav - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Бpжeцлaв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Břeclav
Břeclav - ilustračné foto

Penzion Siesta ***
[ Ubytovanie Břeclav - Břeclavská 630 ] - Valtice

Penzion Siesta

Penzión Siesta sa nachádza vo Valticiach 800 metrov od centra mesta a je súčasťou Lednicko - Valtického areálu. Penzión Siesta vo Valticiach poskytuje hosťom príjemné a útulné ubytovanie. Penzión Siesta vo Valticiach ubytovanie:. Penzión Siesta vo Valticiach ponúka na ubytovanie izby, ktoré sú všetky plne klimatizované. Na každej izbe penziónu Siesta vo Valticiach je kompletné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, WC, fénom.

ceny od 1 100,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Informačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 300,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 13000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Pension Jordán ***
[ Ubytovanie Břeclav - Malinovského 55 ] - Lednice

Pension Jordán

Pension Jordán sa nachádza v Lednici neďaleko jedného z najkrajších moravských zámkov, zámku Lednice s nepreberným množstvom výstav a kultúrnych podujatí, ktoré je možné celoročne navštíviť. Pension v Lednici Jordán ubytovanie:. Pension Jordán v Lednici ponúka na ubytovanie v 14 dvojposteľových izbách, ktoré sú vybavené sprchou a WC s možnosťou prístelky pre rodiny s deťmi - z toho je jedna izba s bezbariérovým prístupom 2 apartmány sú nadpriemerne vybavené komfortom.

ceny od 500,00 Kč
Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

MY HOTEL s.r.o. ****
[ Ubytovanie Břeclav - 21. dubna 657 ] - Lednice

MY HOTEL s.r.o.

My Hotel sa nachádza v Lednici na Morave, v srdci Lednicko-valtického areálu. Priamo pod oknami hotelových izieb tečie - za tichého šumenia okolitého lužného lesa - slepé rameno rieky Dyje. My Hotel v Lednici ubytovanie. Pre hostí My hotela v Lednici je pripravených 49 priestranných izieb, z ktorých 21 má tiež balkón. Elegantné izby majú vlastné moderné sociálne zariadenie, telefón, pripojenie na internet, televíziu so satelitným príjmom, minibar a požiarny hlásič.

ceny od 1 400,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 200Prednášková sálaInformačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

HOTEL TANZBERG ***
[ Ubytovanie Břeclav - Husova 8 ] - Mikulov

HOTEL TANZBERG

Hotel Tanzberg v Mikulove sa môže pochváliť skvelou polohou uprostred Mikulova, ktorý je vyhlásený vinárstvom a množstvom pamiatok. Hotel Tanzberg v Mikulove sa nachádza v budove, ktorá je zaujímavá svojou históriou, kde v 16. storočia ako zemský rabín pôsobil legendárny Rabbi Low, ktorý bol podľa povesti tvorcom Golema. Hotel Tanzberg v Mikulove ubytovanie. Hotel Tanzberg v Mikulove ponúka ubytovanie v 17 izbách so 42 lôžkami v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky.

ceny od 700,00 Kč

Hotel APOLLON ***
[ Ubytovanie Břeclav - Petra Bezruče 720 ] - Valtice

Hotel APOLLON

Hotel Apollon sa nachádza vo Valticiach neďaleko centra mesta, ktoré sú súčasťou Lednicko - valtického areálu zaneseného medzi pamiatky UNESCO. Hotel Apollon vo Valticiach poskytuje príjemné a útulné ubytovanie. Hotel Apollon vo Valticiach ubytovanie:. Hotel Apollon vo Valticiach disponuje celkom 22 izbami z toho sú 3 jednolôžkové, 16 dvojlôžkových a 3 apartmány. Všetky izby hotela Apollon vo Valticiach sú štýlovo vybavené nábytkom, televízorom so satelitným príjmom, telefónom a vlastnou kúpeľňou s WC.

ceny od 750,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion Panorama
[ Ubytovanie Břeclav - Hliniště 1528/9 ] - Mikulov

Penzion Panorama

Penzión Panorama je novo zrekonštruovaný objekt ponúkajúci veľmi pekné ubytovanie v Mikulove v blízkosti jeho centra. Penzión Panorama v Mikulove sa nachádza v pokojnej zóne, pričom z jeho okien i záhrady môžete obdivovať prekrásny výhľad na toto malebné mesto a jeho pamiatky. Penzión Panorama v Mikulove ubytovanie. Penzión Panorama v Mikulove poskytuje ubytovanie v dvoch až štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

ceny od 580,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 25Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)

Sklep U Radů
[ Ubytovanie Břeclav - Na Hradbách 4 ] - Hustopeče

Sklep U Radů

Sklep U Radu v Hustopečiach sa nachádza v pokojnej lokalite južnej Moravy, preslávené predovšetkým dobrým a kvalitným vínom. Tunajšie okolie je vhodné pre rodinné dovolenky. V Sklepu U Radu v Hustopečiach slovo nuda neexistuje, pretože tu môžete navštíviť mnoho pamiatok a zaujímavých miest. Sklep U Radu v Hustopečiach ubytovanie. Sklep U Radu v Hustopečiach ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 47 lôžok.

ceny od 550,00 Kč

Wine Wellness Hotel Centro ****
[ Ubytovanie Břeclav - Husova 8 ] - Hustopeče

Wine Wellness Hotel Centro

Wine Wellness Hotel Centro sa nachádza v Hustopečiach a poskytuje hosťom pohodlné a komfortné ubytovanie. Wine Wellness Hotel Centro v Hustopečiach ubytovanie:. Wine wellness Hotel Centro v Hustopečiach ponúka ubytovanie s kapacitou 32 dvojlôžkových izieb, 1 trojlôžková izba a 2 apartmány v prednej hotelovej dvojposchodovej budove s výťahom, 1 business suite a 1 dvojlôžkovým izbou v historickej časti Domu pánov z Vizovic.

ceny od 1 590,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 200Prednášková sálaInformačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIETelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVodné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiBusinessVinárska oblasť

PENZION ONYX ***
[ Ubytovanie Břeclav - Nejdecká 176 ] - Lednice

PENZION ONYX

Penzión Onyx sa nachádza v oddychovej zóne obce Lednice. Je vzdialený len 800 m od centra obce a zámockého parku. Penzión Onyx v Lednici má vlastné parkovisko, reštauráciu, salónik a vínna pivnica s kapacitou 65 osôb priamo v areáli. Penzión Onyx v Lednici je vhodný, predovšetkým v letných mesiacoch, pre rodinnú dovolenku, akcie pre cykloturistov, ale aj pre milovníkov dobrého vína, gastronomických špecialít a folklóru. Penzión v Lednici ubytovanie Onyx:.

ceny od 750,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 220,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Kederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 850 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)RybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVodné športyLetné športyTuristikaKongresyPobyty s deťmiLacné ubytovaniePríroda

Hotel Princess ****
[ Ubytovanie Břeclav - 21. dubna 717 ] - Lednice

Hotel Princess

Hotel Princ ponúka luxusné ubytovanie s kapacitou 30 lôžok v 14 izbách poskytuje návštevníkom Lednice to najväčšie pohodlie v oddychovej zóne v tesnej blízkosti zámockého parku. Hotel Princ v Lednici ubytovanie:. Hotel Princ v Lednici ponúka ubytovanie s kapacitou 30 lôžok v 14 izbách priestranné, novo a nadštandardne vybavené, plne klimatizované izby. Na izbách hotela Princ v Lednici sa nachádza trezor, minibar, LED TV so satelitným príjmom, sušič vlasov.

ceny od 2 000,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 40000 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 100Prednášková sálaIzbová službaKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Zber húbJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA